Proudly created with webwavecms.com

Proudly created with webwavecms.com

Adres:

ul. Róży Ostrowskiej 15

83-400 Wdzydze

Kontakt:

tel: 58 686 12 28

(+48) 508 196 136

email: zaciszewdzydze@gmail.com

Wróć do strony głównej!

Budynek nad jeziorem

 

Oddajemy również do Państwa dyspozycji 4 nowe pokoje z balkonami i apartament z kuchnią w centrum Wdzydz przy ul. T. I. Gulgowskich 12, na działce z dostępem do jeziora Gołuń (ok. 150 m od wieży widokowej we Wdzydzach).

 

W budynku z pokojami znajduje się w pełni wyposażona wspólna kuchnia oraz pralka.

 

Na działce znajduje się wiata grillowa sprzyjająca wspólnym spotkaniom, plac zabaw, trawiasta plaża z pomostem oraz niestrzeżony parking.

 

Poniżej pokoi znajduje się sklep spożywczo- przemysłowy czynny od maja do końca września.

Nasze noclegi posiadają rekomendację serwisu meteor-turystyka.pl.

Oferta

 

Z naszego ośrodka korzystają zarówno klienci indywidualni jak i grupy zorganizowane. Jest on idealny na obozy sportowe, ferie zimowe, a także kolonie letnie czy imprezy okolicznościowe.

 

Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny niestrzeżony parking.

 

Do dyspozycji gości jest wiata grillowa, miejsce na ognisko, staw rybny, las, boiska sportowe, tenis stołowy, bilard, sauna infrared, piłkarzyki oraz plac zabaw.

 

Posesja jest w całości ogrodzona.

Lokalizacja

 

Dom Wczasowy Zacisze znajduje się w pięknej, malowniczej miejscowości Wdzydze, położonej 16 km od Kościerzyny i ok. 70 km od Trójmiasta. 

 

Teren ośrodka jest rozległy- rozpościera się na 9ha. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie- zarówno klienci poszukujący odpoczynku i spokoju, jak i ci, pragnący spędzić aktywnie czas.

 

O nas